Aktywne filtry: Wyczyść filtry

Posiadanie wygodnego łóżka mogącego zapewnić nam zdrowy sen nie jest luksusem, lecz oczywistą koniecznością. Jeżeli już wybraliśmy łóżko do sypialni lub chcemy uczynić wygodniejszym to, które posiadamy, dobierzmy zatem do niego właściwy materac. Właściwy, czyli wybrany stosownie do naszych potrzeb, zapewniający komfort snu i umożliwiający nam nocną regenerację organizmu. Bez dobrze dobranego materaca najpiękniejsze łóżko okaże się jedynie „zwyczajnym” lub wręcz nielubianym meblem, a tego z pewnością wolelibyśmy uniknąć.

Materace do łóżek znajdujące się w naszej ofercie są wygodne i trwałe, a ich szeroka i zróżnicowana oferta pozwoli Ci wybrać materac najlepszy dla Ciebie. Oferujemy nowoczesne, sprężynowe materace do spania, wyróżniające się znakomitą jakością, w tym wygodne materace kieszeniowe odpowiednie nawet dla osób mających problemy z kręgosłupem. Znajdziesz u nas także bardzo popularne wysokoelastyczne materace do łóżek, wykonane z pianki poliuretanowej o bardzo dużej gęstości i elastyczności, dopasowujące się do kształtu ciała oraz wygodne materace lateksowe, zwykle polecane alergikom oraz osobom, które poszukują materaca o różnych strefach twardości. Możesz też wybrać materac łączący w sobie różne materiały lub tak zwany materac „kontynentalny”, zbudowany z warstw materacy różnych typów. Wybierz materac z naszej oferty, a swoje łóżko będziesz nierozłącznie kojarzyć z wygodą.

Wygodne materace do łóżek

Materace do łóżek muszą być wygodne! Żeby takimi były, powinny być dobrane indywidualnie tak, by zapewniać właściwą pozycję ciała w trakcie snu. Wśród oferowanych przez nas materacy z pewnością znajdziecie Państwo materac odpowiadający Państwa potrzebom. Nasi klienci często pytają nas: jaki materac byłby dla mnie najlepszy? Chętnie podpowiemy, przybliżając różne typy materacy i zwracając uwagę, że każdy nasz materac może zagwarantować komfort snu, ważne jedynie, by  dobierając go, uwzględnić twardość materaca stosownie do wagi osoby, która będzie na nim spała.

Materace do spania zwykle dzieli się z uwagi na ich twardość na trzy rodzaje: miękkie, przeznaczone dla osób ważących do 60-70 kg, średnie odpowiednie dla użytkowników do 80-90 kg oraz twarde, dedykowane pozostałym osobom. Wybierając materac do podwójnego łóżka sypialnianego, rozważ zakup dwóch oddzielnych materacy o różnym stopniu twardości dostosowanej do zróżnicowanej wagi osób śpiących w łóżku. Jeżeli jednak wolisz wybrać jeden materac, spójrz na materace z dwoma wkładami o różnym stopniu  twardości po lewej i prawej stronie materaca. Po określeniu  twardości  materaca, wybierz jego określony typ. W naszym sklepie znajdziesz wygodne, trwałe materace różnego typu i o różnym stopniu twardości. Sprawdź, który materac będzie najlepszy dla Ciebie.

Materace do łóżka sypialnego, to najczęściej materace sprężynowe. Zauważmy tu, że technologie stosowane w wyrobach meblarskich bardzo ewoluowały, zmieniły się też materiały, dlatego wybierając typ materaca, nie warto kierować się opiniami sprzed kilku czy kilkunastu lat. Dotyczy to zwłaszcza materacy sprężynowych, które nie są już zwykłymi materacami bonellowymi. Niewygodne lub trzeszczące sprężyny odeszły w przeszłość. W naszej ofercie proponujemy nowoczesne, luksusowe materace kieszeniowe typu pocket oraz multipocket. W tych ostatnich na 1 m2 przypada kilkaset formatek sprężynowych, dzięki którym materac idealnie dostosuje się do Twojego ciała. A jeżeli szukasz ekskluzywnego materaca, spójrz na materace talerzowe. Porównywalny komfort snu zapewnią Ci materace hybrydowe, łączące zalety materacy sprężynowych i piankowych. Zapobiegają one przenoszeniu drgań, dzięki czemu osoby śpiące obok siebie nie będą sobie przeszkadzać. Jeżeli nie chcesz wysokiego materaca, wybierz materac wysokoelastyczny lub lateksowy z różnymi strefami twardości, obydwa cechują się wysoką sprężystością i pomogą zadbać o Twój kręgosłup.

Trwałe materace do spania

Materace do łóżek mają służyć nam przez lata, dlatego oferujemy Państwu wyłącznie materace  do spania starannie wykonane z materiałów najwyższej jakości. Jest to szczególnie ważne w przypadku zaawansowanych konstrukcji materacy hybrydowych i kieszeniowych, złożonych z różnych komponentów. Wybierając materac, zawsze warto pamiętać o cechach danego typu materaca wpływających na jego trwałość.

Wysoką wytrzymałością odznaczają się trwałe materace wysokoelastyczne, ich duża odporność na odkształcenia oraz dobra wentylacja w postaci drobnych otworów sprawiają, że będziemy mogli je użytkować przez długi czas i nie zmienią one swej formy oraz  właściwości. Pianka wysokoelastyczna używana w naszych materacach jest też odporna na utlenianie, nie ma tendencji do kruszenia się lub rozwarstwienia. Z kolei wybierając z naszej oferty materac lateksowy, otrzymasz produkt o odpowiedniej wentylacji oraz najlepszej proporcji kauczuku naturalnego i syntetycznego, gwarantującej zachowanie niezmienionej  jakości i właściwości materaca przez cały okres użytkowania.

Jeżeli wybierzesz materac sprężynowy, otrzymasz zaawansowany typ materaca wykonanego z nierdzewnego drutu stalowego bardzo odpornego na obciążenia i odkształcenia. Gwarancją wieloletniego użytkowania naszych materacy do łóżek pocket jest również zastosowanie w nich najwyższej jakości komponentów: pianki wysokoelastycznej lub termoelastycznej oraz lateksu, a także trwałych tkanin obiciowych.