Aktywne filtry: Wyczyść filtry

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

Współczesne meblościanki jak żadne inne meble łączą w sobie tradycję i nowoczesność, funkcjonalność z estetyką, umożliwiają atrakcyjne zaaranżowanie całej przestrzeni pomieszczenia lub tylko jego wybranej części. Chcesz nadać charakteru dużemu salonowi, pokojowi dziennemu średniej wielkości albo urządzić klimatyczny gabinet? Urządzasz pomieszczenie, w którym będziesz podejmować gości, wypoczywać lub pracować? Sprawdź ofertę naszych mebli systemowych.

Nasze meblościanki do pokoju pomogą Ci dostosować każde wnętrze do Twoich potrzeb. Ich znakomicie zaprojektowane bryły stwarzają możliwość dowolnego konfigurowania elementów  tak, by uzyskać pożądany efekt bez względu na kształt czy wielkość pomieszczenia oraz  układ drzwi i okien. Proponowane przez nas modele meblościanek wyróżniają się różnorodnością poszczególnych elementów, rozmaitością linii, wielością płaszczyzn i barw. Różnorodność dotyczy wszystkich modułów, z jakich składają się nasze meble systemowe: komód, regałów, witryn, szafek wiszących oraz stojących, a także szaf, bo w naszej ofercie znajdziesz również meblościanki z szafą.

Decydując się na meblościankę, z pewnością nie ograniczasz swobody aranżacji pomieszczenia i łatwo nadasz każdemu wnętrzu niepowtarzalną stylistykę, zgodnie z Twoim gustem. Oferujemy nowoczesne meblościanki o wytrzymałej konstrukcji, bardzo przyjazne w codziennym użytkowaniu. Ich moduły są zróżnicowane i będą pasowały do wnętrz mających różne przeznaczenie. Zarazem są one uniwersalne pod względem funkcjonalności oraz oryginalne z uwagi na swój design.

Nowoczesne meblościanki do salonu

Dzięki naszym meblościankom urządzenie salonu stanie się łatwe a efekt końcowy zadowoli zarówno nas, jak i najbardziej wybrednych gości. Bo przecież pokój dzienny oraz salon są często uznawane za wizytówkę naszego domu, zaś podczas spotkań w większym gronie stają się jego centrum. Meblościanki do salonu muszą zatem sprostać wielu wyzwaniom i zróżnicowanym potrzebom.

Jaką zatem funkcję nadasz meblościance w Twoim  salonie? Może ma ona  nadać charakteru i funkcjonalności miejscu, w którym przede wszystkim będziesz na co dzień zasiadać przed telewizorem lub słuchać muzyki? Nasze meblościanki do salonu zawierają elementy dedykowane takim celom, w tym stojące i wiszące komody pod telewizor, w których z łatwością i estetycznie umieścisz dekoder telewizji satelitarnej lub kablowej, konsolę do gier czy wieżę audio z kolumnami. Nowoczesne meblościanki pozwolą nam na wyeksponowanie naszych urządzeń RTV lub na ich bardziej dyskretne umiejscowienie w salonie. A może salon ma być głównie przestrzenią do wspólnych spotkań przy stole? Meblościanki do salonu z naszej oferty skrywają za eleganckimi frontami liczne półki, na których możemy umieścić stołową zastawę i wszystkie przedmioty, które uznamy za potrzebne w salonie. Ale czy nasz salon nie może pełnić różnych funkcji? Oczywiście, że może, dlatego proponowane przez nas meblościanki zostały zaprojektowane tak, aby nawet w obrębie jednej kolekcji występowała różnorodność komód, witryn i szafek pozwalająca na aranżację salonu, która będzie piękna i w pełni funkcjonalna stosownie do naszych oczekiwań. A może wybierzesz do salonu   meblościankę  z przewagą modułów wiszących? Ich zaletą są niewielkie rozmiary, a także stworzenie możliwości dowolnego zestawiania i łączenia ze sobą poszczególnych elementów oraz pozostawienia w salonie maksymalnie dużo wolnej przestrzeni.

Spójrz na kolekcje naszych mebli do salonu, także na ich szczegóły, które przecież często „robią” różnicę. Często to właśnie dzięki nim możemy stworzyć zarówno w dużym salonie, jak i w małym pokoju spójną i praktyczną kompozycję, która spełni wszystkie nasze oczekiwania.

Funkcjonalne meblościanki z szafą

Gdy myślimy o funkcjonalności meblościanki do salonu oraz meblościanek do innych pomieszczeń, kluczowe będzie pytanie o jakość ich wykonania oraz pojemność. O wysokiej jakości każdej naszej meblościanki decyduje trwałość jej konstrukcji i jakość użytych do jej wykonania materiałów, zarówno płyt, jak i akcesoriów: zawiasów, prowadnic czy nóżek. Prowadnice szuflad w naszych meblach pozwalają na ich pełny wysuw, funkcja cichego domyku zabezpiecza nasze szafki i…uszy. Meblościanki do pokoju pozytywnie zaskoczą Cię wielością półek, szafek i szuflad, na pewno zmieścisz w nich sporo rzeczy.

Jeżeli szukasz kolekcji jeszcze bardziej pojemnych mebli spójrz na modele meblościanek z szafą. Polecamy je zwłaszcza do pokoju młodzieżowego i do sypialni lub po prostu każdemu, dla kogo najważniejsza jest możliwość wykorzystania meblościanki do schowania ubrań i potrzebnych przedmiotów. Szafy w kolekcjach naszych meblościanek są pojemne, jednocześnie ich bryły zostały tak zaprojektowane, by nadać im wrażenie lekkości, które możemy uzyskać także poprzez wybór dla modułów z szafą najbardziej właściwego miejsca w urządzanym przez nas wnętrzu.

Dla wielu z nas oprócz pojemności równie ważna jest także możliwość decydowania o wyeksponowaniu lub ukryciu przedmiotów, które znajdą miejsce w naszej meblościance. Nasze meblościanki oferują zatem możliwość wyboru modułów spośród elementów będących bryłami zakrytymi i otwartymi. Jeżeli chcesz uniknąć odkrytych płaszczyzn z uwagi na zbierający się na nich kurz, ale jednocześnie pragniesz w danym elemencie meblościanki wyeksponować ozdobne drobiazgi nadające klimat urządzanemu wnętrzu, wybierz meblościanki z przeszkleniem. Ich dodatkową zaletą jest możliwość zamontowania oświetlenia led, które nada lekkości wybranemu modułowi lub kilku modułom naszej meblościanki i pozwoli  stworzyć w pomieszczeniu pożądany nastrój. Umieszczając oświetloną witrynę lub komodę w pobliżu szafy, lub na przeciwległej ścianie, sprawisz, że nawet duża szafa nie stanie się centralnym elementem meblościanki.