Aktywne filtry: Wyczyść filtry

Narożnik należy do stosunkowo „młodych” mebli, bowiem wynaleziono go dopiero w latach 40 ubiegłego wieku. Szybko stał się on produktem, który znacząco wpłynął na rozwój meblarstwa i który od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Dlaczego tak chętnie kupujemy nie tylko narożniki do salonu, ale także do innych pomieszczeń? Przede wszystkim ułatwiają one funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni mniejszych wnętrz i równie funkcjonalne oraz szczególnie efektowne zaaranżowanie większego pomieszczenia.

Zapoznaj się z naszą ofertą narożników, przeznaczonych do różnych pomieszczeń i wykonanych z myślą o wymagającym użytkowniku. Znajdziesz u nas małe narożniki do niewielkiego pokoju dziennego i pokoju młodzieżowego, różnej wielkości narożniki z funkcją spania oraz nowoczesne, luksusowe narożniki do przestronnego salonu,  a także konstrukcje modułowe, dzięki którym zaprojektujesz własny narożnik, z łatwością dopasowując go do małego lub większego wnętrza. Nasz trafnie wybrany narożnik będzie dobrze spełniał swoje funkcje przez lata, zapewniając Ci wygodny odpoczynek i nadając wybranemu pomieszczeniu pożądany przez Ciebie klimat.

Nowoczesne narożniki do salonu

Narożniki do salonu to meble niezastąpione, bowiem w porównaniu do swoich odpowiedników, zwykłych sof, oferują o wiele większą przestrzeń do siedzenia. Dzięki niej możemy stworzyć w salonie przytulny, rodzinny i zarazem towarzyski kącik, w którym kilka osób będzie wspólnie wypoczywać przy kawie, grach czy oglądaniu telewizji. Nasze nowoczesne narożniki do salonu oferują też niepowtarzalny design, będą one zatem prawdziwą ozdobą Twojego pokoju. Ich zróżnicowane wzornictwo, kolorystyka i funkcjonalność pozwolą wybrać narożnik odpowiedni do preferowanego przez Ciebie stylu. Szukasz narożnika oferującego szczególną wygodę lub interesują Cię wygodne narożniki z funkcją spania? Spójrz na nasze luksusowe i rozkładane narożniki do salonu.

Wybierz elegancki narożnik z funkcjami sprzyjającymi relaksowi, na przykład z funkcją regulacji zagłówków. Zapewnią one najwyższy komfort wypoczynku nieporównywalny z  tradycyjnymi kanapami. A może zdecydujesz się na wybór dużego i funkcjonalnego narożnika w kształcie U, tworzącego kolekcję, w skład której wchodzą jeszcze fotele i różnej wielkości sofy? Taki zestaw pozwoli na stworzenie centrum wypoczynku w najbardziej przestronnych salonach. Z kolei nasze narożniki z funkcją spania to nowoczesne narożniki do salonu oraz innych pomieszczeń, dzięki którym wypoczniesz również w nocy.

Wytrzymałe narożniki tapicerowane

Oferowane przez nas narożniki do salonu oraz młodzieżowe, w tym narożniki rozkładane, są nie tylko funkcjonalne i wygodne, ale także doskonałe jakościowo. Decyduje o tym zastosowanie w nich solidnej konstrukcji oraz wypełnień wysokiej jakości. Polecamy narożniki tapicerowane, gdyż wiemy, że użyte do ich produkcji tkaniny tapicerskie zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W naszej ofercie proponujemy narożniki tapicerowane tkaninami o zróżnicowanej fakturze, kolorystyce i przede wszystkim o zróżnicowanych właściwościach. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz tkaninę odznaczającą się szczególną wytrzymałością, zwiększoną odpornością na plamy, czy też łatwą w czyszczeniu lub hydrofobową. Dokonanie wyboru nie oznacza rezygnacji z jakości lub estetyki, gdyż wszystkie nasze narożniki do salonu wyróżniają się trwałością tkanin obiciowych i możliwością ich dopasowania do stylu i kolorystki Twojego pomieszczenia.

Czy warto wybrać narożniki z funkcją spania?

Czy narożnik z funkcją spania jest dobrym wyborem? Oczywiście, że tak! Narożniki od samego początku ich produkcji cieszyły się popularnością, która gwałtownie wzrosła wraz z tendencją do usamodzielniania się młodych pokoleń i związaną z tym koniecznością zagospodarowania przez nie niewielkich przestrzeni nowych, samodzielnych kawalerek. Oczywiście współczesne narożniki z funkcją spania nie są już dedykowane tylko niewielkim pomieszczeniom, nie mają one też nic wspólnego z niekoniecznie wygodnymi modelami sprzed wielu lat.

Jeżeli cenisz funkcjonalność i wygodę, chcesz posiadać dodatkowe miejsce do spania, ale nie kosztem przeznaczenia na nie dodatkowej przestrzeni mieszkania, wybierz narożnik z naszej oferty. Zdecydowana większość oferowanych przez nas narożników, w tym nowoczesne narożniki do salonu, to narożniki z funkcja spania, przy czym część modeli przeznaczona jest także do spania codziennego. Wypełnienie narożników stanowi wysokoelastyczna pianka lub połączenie pianki ze sprężynami, obydwa rozwiązania gwarantują trwałość i odpowiednią elastyczność powierzchni do spania.  Nasze narożniki do salonu łatwo się rozkładają, ponadto niektóre wyposażone zostały w system wspomagający rozkładanie. Każdy rozkładany narożnik posiada jeden lub dwa pojemniki na pościel. Wystarczy minuta i Twój salon może stać się sypialnią!