Aktywne filtry: Wyczyść filtry

Szafka pod telewizor jest chyba najmłodszym meblem, co jest zrozumiałe, zważywszy, że pierwsze kineskopowe odbiorniki telewizyjne pojawiły się w naszym kraju w połowie XX wieku, a w większości mieszkań zagościły dopiero na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Od razu stały się one elementem wyposażenia wnętrz w istotnym stopniu organizującym wystrój pokoju, domagającym się dla siebie bardziej stosownego miejsca niż meblościanka czy mały stolik. Ich ciężar oraz wielkość były dodatkowymi czynnikami skłaniającymi do zaprojektowania i wyprodukowania nowego typu mebla, mającego bardzo konkretne przeznaczenie. Wkrótce szafka pod TV stała się obowiązkowym meblem w naszych mieszkaniach, który szybko ewoluował w szafkę RTV, posiadającą półki na tak wówczas popularne wieże, składające się z tunerów radiowych, magnetofonów i wzmacniaczy.

Z czasem dawna szafka pod telewizor czy komoda pod telewizor przestały wystarczać. W naszych domach pojawiły się odtwarzacze i nagrywarki DVD oraz Blue-ray, a także urządzenia do transmisji danych, z kolei  dawne telewizory ustąpiły miejsca często montowanym na ścianie telewizorom z płaskimi ekranami plazmowymi, LCD lub OLED. Stąd branża meblarska musiała zaproponować bardziej rozbudowane i uniwersalne szafki RTV. Wyzwaniem stało się opracowanie wzorów mebli zarówno funkcjonalnych, dostosowanych do potrzeb użytkowników korzystających z licznych multimediów, jak i pasujących designem do różnego typu pomieszczeń oraz różnorodnych stylów urządzania wnętrz. Nasze meble RTV są funkcjonalne i pozwolą Ci na aranżację wnętrza pokoju lub salonu utrzymanego w wybranym przez Ciebie stylu.

Jakie meble pod telewizor?

Co będzie lepsze, komoda pod telewizor, szafka pod telewizor czy może stolik RTV?  Pytanie o wybór typu mebla, na którym umieścimy nasz odbiornik telewizyjny odsyła do typu pomieszczenia, stylu jego urządzenia i oczywiście do pytania o wielkość telewizora. Oferujemy nowoczesne meble pod urządzenia RTV, spośród których wybierzesz komodę lub szafkę spełniającą Twoje oczekiwania.

Nasze nowoczesne komody pod telewizor oraz szafki RTV są znakomitym wyborem dla osób ceniących funkcjonalność, a także doskonałym rozwiązaniem na dopełnienie aranżacji reprezentacyjnego salonu, pokoju oraz jadalni, w której również nierzadko znajduje się sprzęt multimedialny. Wybierz komodę RTV stojącą na nóżkach lub na cokole, albo wybierz model do zawieszenia na ścianie. Komoda będzie też dobrym wyborem w przypadku pokoju młodzieżowego lub niewielkiego pokoju, w którym nie będziemy mieli miejsca na ustawienie odrębnej, dużej szafki przeznaczonej wyłącznie na sprzęt RTV.  Mamy w ofercie komody TV różnej wielkości, w tym modele niewielkich komód o szerokości zaledwie 50 cm. Z łatwością umieścisz na nich telewizor z dużym ekranem i wykorzystasz zakryte półki lub szuflady na schowanie potrzebnych rzeczy. A jeżeli urządzasz większe pomieszczenie, trafnym wyborem będzie szafka lub komoda RTV o większych rozmiarach. Możesz ją łączyć z dowolnie wybranymi elementami  zestawu z danej kolekcji lub wybrać szafki z kolekcji naszych mebli modułowych.  Dobrze dobrana szafka pod telewizor stanie się ważnym elementem aranżacji pomieszczenia i umożliwi uczynienie z niego estetycznego centrum zarzadzania multimediami.

Funkcjonalne szafki RTV

Funkcjonalność mebli RTV oznacza, że nawet w przypadku ich niewielkich rozmiarów powinny one pozwolić na uporządkowanie sprzętu multimedialnego. Chcemy, by urządzenia RTV oraz związane z nimi liczne akcesoria były zawsze na swoim miejscu, a także by ich połączenia można było estetycznie ukryć. Nasze szafki RTV z pewnością sprostają temu zadaniu. Każda oferowana przez nas szafka pod telewizor i sprzęt RTV odznacza się starannie przemyślanym rozmieszczeniem półek, wnęk oraz wyważeniem proporcji między półkami odkrytymi i zakrytymi. Umożliwiają one jednoczesne umieszczenie na nich telewizora, dekodera telewizji satelitarnej, kina domowego czy routera, pozwalają też na  łatwe  schowanie nieużywanych w danym momencie urządzeń, na przykład konsoli telewizyjnej lub komputerowej, które zawsze będą pod ręką. Jeżeli posiadasz bogatą kolekcję filmów DVD, możesz ją wyeksponować na widocznym miejscu bądź też ukryć za drzwiczkami szafki RTV lub w szufladzie.

Wybierając komodę lub szafkę pod telewizor, zwróć uwagę na naszą ofertę modeli szafek RTV  zawieszanych na ścianie lub wybierz model spośród mebli modułowych. Szafki wiszące i meble modułowe oferują większą swobodę w urządzeniu pomieszczenia, umożliwiają też dobranie wysokości, na której ma znajdować się ekran telewizora lub na której mają być umieszczone kolumny, co jest istotne zwłaszcza w przypadku  kina domowego.

Nowoczesne meble pod urządzenia RTV

Oferowane przez nas meble pod sprzęt RTV wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i kolorystyką pasującymi do różnorodnych stylów urządzania wnętrz. Dzięki nim pomieszczenie, w którym chcesz wyeksponować sprzęt RTV, nabierze naprawdę nowoczesnego charakteru i unikalnego klimatu.

Wybierając naszą komodę pod telewizor, nie tylko wyeksponujesz odbiornik telewizyjny, jako element organizujący przestrzeń salonu czy pokoju, ale umieścisz w nim mebel, który znakomicie dopełni aranżację wnętrza. Komody pod telewizor możesz też łączyć z innymi komodami  o odmiennej wielkości i bryle bądź innymi elementami stojącymi lub wiszącymi znajdującymi się w naszych kolekcjach mebli do pokoju i salonu.  Pamiętajmy też o możliwości wyboru szafki RTV z podświetleniem, dzięki któremu nadamy pomieszczeniu pożądany klimat. Szukasz funkcjonalnej i pięknej szafki RTV? Wybierz szafkę z naszej kolekcji mebli utrzymanej w stylu eleganckiej klasyki, modnym stylu skandynawskim lub industrialnym, albo w stylistyce lekkiego modernistycznego minimalizmu i wygodnie zasiądź przed telewizorem.