Aktywne filtry: Wyczyść filtry

Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników

Kiedy chcemy funkcjonalnie urządzić niewielkie wnętrze z pomocą przychodzą nam szafki wiszące do pokoju. Ich wybór jest znakomitym pomysłem na oszczędzenie przestrzeni w danym pomieszczeniu bez konieczności rezygnowania z umieszczenia w nim potrzebnych nam rzeczy. Mały metraż mieszkania oraz potrzeba znalezienia w nim miejsca dla wciąż przybywających przedmiotów użytkowych to główne, ale nie jedyne, powody, dla których szafka wisząca jest cenionym meblem. Doskonale sprawdzi się ona w pokoju dziecięcym, w którym podłoga zazwyczaj bywa w pełni zagospodarowana przez jego użytkownika, wszak wolna przestrzeń na niej jest terenem niekończących się zabaw. Szafka na ścianie nie popsuje dziecku zabawy, a gdy zostanie powieszona na odpowiedniej wysokości, zapewni mu bezpieczeństwo, a także zapobiegnie przypadkowemu lub celowemu zrzuceniu przedmiotów oraz niepożądanemu „porządkowaniu” przez dziecko zawartości szafki. Z kolei gdy mały człowiek rozpocznie już szkolną edukację, szafka wisząca w pobliżu miejsca do nauki zapewni mu łatwy dostęp do podręczników, zeszytów i przyborów szkolnych.

Ale nie tylko względy praktyczne oraz  mały metraż mieszkania skłaniają do wyboru szafek, które zawiesimy na ścianie. Szafki wiszące do pokoju są nie tylko przydatne, lecz stanowią również ważny element aranżacyjny budujący estetykę pomieszczenia, także reprezentacyjnego. Możemy je powiesić, dowolnie wybierając wysokość, dzięki czemu na wysokości wzroku będziemy mogli umieścić w nich bibeloty oraz inne przedmioty, które mają być widoczne i przyciągać uwagę. Szczególnie dla nas cenne, eksponowane  w szafkach rzeczy ochronimy, wybierając modele szafek z przeszkleniami. Dzięki swobodzie w umiejscowieniu szafek wiszących oraz wykorzystaniu ich modeli o różnej wielkości uzyskamy też możliwość stworzenia w danym wnętrzu poczucia ładu i harmonii.

Szafki wiszące do salonu

Szafka wisząca do salonu powinna stylistycznie pasować do pozostałych mebli, dlatego spójrz na nasze kolekcje mebli do pokoju i salonu, przekonasz się, że wiszące szafki są znakomitym uzupełnieniem salonowych mebli stojących, a także idealnie komponują się z innymi szafkami wiszącymi,  zwłaszcza w przypadku kolekcji mebli modułowych. Wybierając regał wiszący do salonu, zapewniasz sobie swobodę jego aranżacji. Połączenie elementów wiszących i stojących  oferowanych w naszych systemach mebli pozwoli w ciekawy sposób zaaranżować  całą ścianę dużego pomieszczenia, ale możesz też rozmieścić szafki w różnych miejscach salonu. To drugie rozwiązanie wprowadzi do wnętrza salonu pożądaną harmonię. Szafka wisząca w salonie będzie też służyła naszej wygodzie, wszak mamy w nim przede wszystkim wypoczywać w otoczeniu pięknych mebli i przedmiotów.

Kiedy myślimy o pięknej szafce wiszącej do salonu służącej naszej wygodzie, na myśl przychodzą nam w pierwszym rzędzie szafki pod telewizor. Zapewnią nam one umieszczenie ekranu na odpowiedniej wysokości, pozwolą ukryć kable łączące różne urządzenia oraz umieścić na zamykanych półkach przedmioty, które chcemy mieć pod ręką. Również nasze szafki wiszące do salonu o innym przeznaczeniu oraz witryny do zawieszenia upiększą Twój salon i  okażą się bardzo przydatne. Są one pojemne, chociaż zarazem odznaczają się lekkością brył, docenisz też funkcjonalność cichego domykania i pełnego wysuwu szuflad. Ciekawym rozwiązaniem będzie szafka wisząca połączona z panelem ściennym mającym szklane półki. Panel możesz umieścić także z boku stojącego modułu meblościanki lub w rogu pokoju. Jeżeli skorzystasz z opcji oświetlenia led, zaakcentujesz dekoracje ustawione na półkach panelu i uzyskasz w salonie  pożądany klimat.

Drewniane regały ścienne

Nasze wiszące regały  pomogą Ci zaaranżować każdy pokój. Możesz je umieścić na ścianie jako oddzielne elementy wyraźnie oddalone od innych mebli lub nad wybranym meblem, albo obok niego. Regały ścienne z wybranych kolekcji możesz też umieścić pomiędzy modułami mebli, dzięki czemu połączysz  różne bryły i zarazem zachowasz ich lekkość. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zróżnicowane, nowoczesne modele regałów wiszących z drewna oraz łączących drewno ze szkłem. Znajdziesz u nas szafki wiszące pionowe i poziome, regały utrzymane w jednolitej barwie, w tym w ponadczasowej bieli i czerni, a także regały łączące  różne kolory.

Jeżeli bliskie są Ci formy minimalistyczne lub prostota stylu skandynawskiego, wybierz regał wiszący o stonowanych barwach, w bieli, szarości lub odcieniach drewna. W pomieszczeniu, któremu chcesz nadać charakter industrialny, zawieś szafkę drewnianą z płaszczyznami w odcieniu betonu. A jeżeli jesteś miłośnikiem elegancji, spójrz na naszą ofertę regałów wykończonych na wysoki połysk. Do salonu polecamy modele regałów wiszących przeszklonych, częściowo zamkniętych. Umieścisz w nich przedmioty, które chcesz schować za drzwiczkami, nie rezygnując z eksponowania tych, które mają cieszyć wzrok. Z kolei szafka wisząca otwarta, zawieszona w pokojach, w tym w gabinecie i pokoju młodzieżowym, pozwoli na uporządkowanie zbioru Twoich książek. Wybierając regał wiszący z naszych kolekcji, z łatwością nadasz lekkości każdemu pomieszczeniu, uczynisz je nowoczesnym i bardziej przestronnym.