Wybrałeś już narożnik, ale zastanawiasz się jaka tkanina będzie odpowiednia?

Materiał użyty do obicia mebli tapicerowanych ma nie tylko wpływ na jego funkcjonalność, ale także w znacznym stopniu wpływa na wygląd mebla i komfort jego użytkowania.

Wybierając materiał, zastanów się nad tym, jakie główne cechy powinien on posiadać. Weź pod uwagę następujące czynniki:

  • Trwałość: Materiał powinien być w stanie wytrzymać regularne użytkowanie i wszelkie potencjalne zużycie,
  • Komfort: Materiał powinien być miękki i wygodny do siedzenia.
  • Odporność na plamy: Jeśli meble będą umieszczone w miejscach o dużym natężeniu ruchu lub jeśli masz zwierzęta domowe i dzieci, ważne jest, aby wybrać materiał, który jest łatwy do czyszczenia i odporny na plamy.
  • Konserwacja: Niektóre materiały wymagają regularnej konserwacji i czyszczenia, podczas gdy inne są mało wymagające. To od Ciebie zależy ile czasu chcesz na to poświęcić.
  • Osobiste preferencje i wygląd: Materiał, który wybierzesz, powinien przede wszystkim pasować do Twojego osobistego gustu i ogólnego projektu pokoju, w którym meble zostaną umieszczone.

 

Biorąc pod uwagę te czynniki, możesz podjąć świadomą decyzję o najlepszym materiale dla mebli tapicowanych, które spełnią Twoje potrzeby, będą wyglądać świetnie i spełniać swoje funkcje przez wiele lat.

Poniżej znajduje się oferta dostępnych tkanin. Pamiętaj jednak, że zdjęcia tkanin mogą nieznacznie odbiegać kolorem od rzeczywistego wyglądu ze względu na ustawione parametry monitora.

Dany model dostępny jest tylko w tkaninach wskazanych na stronie produktu.

(X) wyczyść aktywne filtry
Podział tkanin ze względu na cechy i funkcjonalności Ekoskóra Faktura bouclé Łatwoczyszcząca Mikrofibra Odporna na mechacenie Odporna na zadrapania Plamoodporna Plecionka Plusz Przyjazna zwierzętom Skóra naturalna Strukturalna Szenil Sztruks Tkaniny wzorzyste Velvet Welur Wodoodporna
CLOSE
X
Add to cart