Aktywne filtry: Wyczyść filtry

Jeżeli szukasz komody, jesteś w dobrym miejscu, zwłaszcza gdy interesują Cię meble drewniane, doceniane przez użytkowników za funkcjonalność i piękno. Proponujemy nowoczesne komody w rozsądnych cenach, wykonane przez profesjonalistów z dbałością o każdy szczegół mebla, który będzie nam dobrze służył przez lata. Z jakich materiałów są wykonane nasze komody? Oczywiście ich podstawowym budulcem jest drewno w postaci bardzo dobrej jakościowo płyty meblowej oraz płyty MDF wyprodukowanych przez czołowych producentów materiałów dla branży meblarskiej.  Całość dopełniają obecne w wielu modelach elementy ze szkła oraz metalu. Oferujemy komody do salonu, sypialni, pokoju dziennego i dziecięcego, stojące oraz wiszące, wyposażone w szuflady lub półki skryte za drzwiczkami, wykonane w różnym rozmiarze, mające zróżnicowaną, modną  kolorystykę  i oryginalne wzornictwo.

Funkcjonalne komody drewniane

Nie bez powodu nazwę komody wywodzi się od słowa „wygodny”. Wszak komody drewniane od początku ich istnienia wiązano z funkcjonalnością tego mebla. W prawie każdej z proponowanych przez nas kolekcjach znajdziesz komodę bardzo pojemną oraz znacznie mniejszą, ale równie funkcjonalną. Możesz wybrać spośród komód z szufladami lub drzwiczkami. Proponujemy komody z uchwytami i bez uchwytów. Zachęcamy do rozważenia wyboru modelu z funkcją cichego domyku drzwiczek, która zapewni nam komfort ich otwierania oraz cichego zamykania. Jest on ważny, bo przecież do naszej komody będziemy zaglądać bardzo często.

Przydatność komody w naszych domach trudno przecenić. Jej zakup  jest dobrym pomysłem, szczególnie gdy myślimy nad rozwiązaniem problemu uporządkowania naszych rzeczy. Komody z naszej oferty skrywają za drzwiczkami liczne półki, które pozwolą Ci zapanować nad nieustannym nadmiarem otaczających nas rzeczy. Oczywiście funkcjonalność komody  jest jej bardzo istotnym, lecz nie jedynym atutem. Komoda pozwoli też na wyeksponowanie przedmiotów, które mają cieszyć nasze oczy. Bo przecież już w XVII wieku komody drewniane były ważnym elementem ozdobnym, upiększającym każde pomieszczenie, także królewskie komnaty i salony.

Nowoczesne komody

Od komód oczekujemy połączenia walorów użytkowych i estetycznych. Uważamy, że w tej sferze nie ma miejsca na kompromisy, dlatego nasze nowoczesne komody zdecydowanie wyróżniają się wzornictwem, mają swój indywidualny styl. W wielu naszych kolekcjach możemy nazwać go mianem minimalistycznego, ale wystarczy krótkie spojrzenie na komody, które oferujemy, by zauważyć, że nie jest to styl surowy, eliminujący elementy ozdobne. Przeciwnie, komody będące w naszej ofercie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób pragnących otaczać się pięknymi meblami i z pewnością wpiszą się w stylistycznie różne koncepcje urządzenia  wybranego wnętrza.

O tym, że wiele naszych komód podoba się użytkownikom, decydują przede wszystkim detale – szczegóły wykonania, będące efektem przemyślanego połączenia różnych, starannie dobranych materiałów, ciepłych i chłodnych kolorów oraz kształtów. Wzory naszych komód odznaczają się lekkością brył, urzekają prostotą, ale też elegancją. W połączeniu z funkcjonalnością poszczególnych modeli sprawiają one, że komoda wybrana na naszej stronie pozwoli nadać niepowtarzalny charakter dowolnemu pomieszczeniu. Polecamy komody do salonu, do sypialni, a także do pokojów, które są we władzy nastolatków. Jeżeli szukasz komody do pokoju młodszego lub starszego dziecka, zwróć szczególną uwagę na modele komód połączonych z półkami. To ciekawe rozwiązanie, które spodoba się zwłaszcza osobom dobrze czującym się w nowocześnie urządzonym wnętrzu, zarazem rozwiązanie praktyczne, wszak nasze pociechy lubią otaczać się przedmiotami, które koniecznie muszą być pod ręką.

Komody do sypialni lub salonu

Komodę do sypialni lub do salonu, a także do pokoju dziecka lub nastolatka, możemy uczynić wizytówką pomieszczenia, w którym ją postawimy. A zatem: jaką komodę wybrać do danego pomieszczenia? O tym decydować będą nasze potrzeby oraz efekt estetyczny, jaki chcemy uzyskać, chociaż niektóre modele naszych komód są wyraźnie dedykowane do salonów i sypialni.

Komodę do salonu możemy wybrać na przykład spośród szerokiej oferty komód pod telewizor. Nie tylko postawisz na niej odbiornik telewizyjny, który często stanowi ważny element organizujący aranżację pomieszczenia, ale umieścisz w niej lub na niej elementy innego sprzętu RTV, zwłaszcza mającego współpracować z telewizorem. Wybrać możesz model stojący lub wiszący. Komody pod telewizor możemy łączyć ze sobą lub innymi elementami stojącymi lub wiszącymi. We wszystkich pomieszczeniach doskonale sprawdzą się eleganckie komody pełniące także funkcję witryn, mające zróżnicowane bryły i fronty. Możesz zatem wybrać komodę z nadstawką lub bez nadstawki, z frontem matowym lub w połysku, frezowanym lub z uchwytami. Dostępne w naszej ofercie komody połączone z półkami, znakomicie prezentują się w pokoju młodzieżowym i gabinecie. Z kolei wybierając komodę  do sypialni, zwróć uwagę na opcję jej oświetlenia.

Niewątpliwym atutem naszych komód jest stająca się powoli standardem możliwość zamontowania w nich oświetlenia led. Możemy wybrać chłodną lub ciepłą barwę światła, które ma przecież tak istotne znaczenie dla naszego samopoczucia oraz dla stworzenia wokół nas pożądanego klimatu, odpowiedniego dla pracy lub wypoczynku. Możemy go radykalnie zmienić, wykorzystując w oświetleniu komody diody z regulowaną barwą światła. Oferta z oświetlanymi komodami to kolejny powodów, by uważniej przyjrzeć się oferowanym przez nas modelom tego  niezastąpionego mebla. Na naszej stronie znajdziesz komodę, która będzie pasowała do niemal każdego pomieszczenia, a jeżeli dopiero zastanawiasz się nad stylistyką wystroju danego wnętrza, nasze komody mogą stać się inspiracją do podjęcia decyzji o nadaniu mu określonego, satysfakcjonującego Cię charakteru.