Meble łazienkowe

Urządzając łazienkę, staramy się stworzyć pomieszczenie funkcjonalne, co jednak nie oznacza, że rezygnujemy z nadania mu pożądanego przez nas klimatu. Możliwość wyboru i łączenia rozmaitych materiałów: glazury, winylu czy szkła oraz dostępność ich różnorodnych wzorów i barw umożliwia nam zaprojektowanie wnętrza łazienki na miarę naszych nawet najbardziej wyrafinowanych estetycznych upodobań.
A co z meblami, które chcielibyśmy widzieć w naszej łazience? Z pewnością muszą one współgrać z kolorystyką wnętrza, ale kluczowa pozostaje ich funkcjonalność. Wybierz model szafki łazienkowej i akcesoria łazienkowe z oferowanych przez nas kolekcji a połączysz estetykę z funkcjonalnością, solidnością wykonania i trwałością.
W naszym sklepie znajdziesz kompletne zestawy mebli łazienkowych. Wybierając gotowy zestaw mebli, oszczędzisz czas i masz gwarancję, że meble w Twojej łazience będą pod względem wizualnym idealnie ze sobą współgrać oraz uzupełniać się z uwagi na funkcjonalność poszczególnych elementów.

Solidne meble łazienkowe

Meble do łazienki podobnie jak akcesoria łazienkowe powinny być przede wszystkim wytrzymałe, odporne na zmiany temperatury i wilgotności, które w tym pomieszczeniu są nieuniknione. Jeżeli nie chcemy, by po pewnym okresie użytkowania nasze meble łazienkowe zaczęły puchnąć, ulegać rozwarstwieniu i rozklejaniu, zapomnijmy o wykorzystaniu w nich surowego drewna lub materiałów niskiej jakości. Każda szafka łazienkowa, każdy regał muszą być wykonane z nienaganną starannością.
Nasze meble do łazienki, zarówno stojące, jak i wiszące, są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Decyduje o tym wybór odpowiednich płyt meblowych dostosowanych do wilgotnych pomieszczeń oraz zastosowanie trwałych powłok, które chronią powierzchnię mebli przed przypadkowym zarysowaniem. Ponieważ na działanie wilgoci i uszkodzeń mechanicznych narażone są szczególnie krawędzie szafki łazienkowej, w proponowanych przez nas meblach do łazienki zastosowano trwałe i odporne na światło obrzeża ABS.
Wysoką jakością odznaczają się także oferowane przez nas umywalki, które zostały wykonane z dolomitu, czyli materiału powstałego z połączenia zmielonej skały dolomitowej i żywicy poliestrowej, dającej się łatwo formować. Umywalki dolomitowe są gładkie, wyróżniają się pięknym połyskiem oraz wysoką trwałością, a także odpornością na uszkodzenia i promieniowanie UV.

Stojące i wiszące szafki łazienkowe

Standardowo oferowane przez nas zestawy mebli łazienkowych składają się z szafek wiszących i stojących, szafki pod umywalkę oraz umywalki, a także lustra zawsze perfekcyjnie dopasowanego do danego zestawu. Nasze szafki posiadają różne gabaryty, dzięki czemu są odpowiednie do małych i większych łazienek, wykonane zostały w różnych odcieniach kolorystycznych, zarówno jasnych, jak i ciemnych, z dbałością o detale i wygodę ich użytkowania. Fronty szafek posiadają stylowe, trwałe uchwyty, w tym uchwyty metalowe całkowicie odporne na ścieranie.
Wybierz, w zależności od stylu Twojej łazienki, szafki wykonane w całości z płyty imitującej drewno lub wykończone na wysoki połysk i utrzymane w klasycznej uniwersalnej bieli. W każdej łazience pięknie wyglądać będą również nasze meble łączące dwa kolory i posiadające wstawki o wyglądzie drewna.
Najczęściej dokonywanym wyborem przy zakupie mebli do łazienki jest komplet złożony z szafki łazienkowej stojącej i szafki wiszącej lub zestaw w całości złożony z szafek wiszących. Ten ostatni wybierany jest w celu nadania pomieszczeniu lekkości, przy czym zaletą szafki łazienkowej wiszącej jest ułatwienie w utrzymaniu czystości i suchości pomieszczenia narażonego przecież na różnego typu, nie zawsze pożądane wodne zdarzenia.
Szafki mają zapewnić nam estetykę i wygodę użytkowania pomieszczenia i z tego zadania nasze meble łazienkowe wywiązują się znakomicie. Wybierz szafkę z półkami i drzwiczkami z płyty lub szkła i dodatkowymi akcesoriami łazienkowymi, na przykład z oświetleniem, które podkreśli aranżację Twojej łazienki i nada jej niepowtarzalny nastrój. Niezależnie od możliwych przeszkleń, w każdym komplecie naszych szafek znajdują się szuflady i półki ukryte za frontami, nieodzowne do przechowywania kosmetyków, środków czystości i wszelkich przedmiotów, których nie chcemy eksponować. Te, które chcemy mieć pod ręką lub które mają być dodatkiem zdobiącym naszą łazienkę, znajdą swoje miejsce na odkrytej półce znajdującej się w jednej z szafek.
Meble łazienkowe lubią towarzystwo właściwie dobranego do nich lustra, bez którego łazienka byłaby niekompletna. Proponujemy wybór lustra posiadającego niewielką, praktyczną półeczkę, która nie pozbawia go lekkości i nie przytłacza małego pomieszczenia. Do większej łazienki możesz też wybrać szafkę łazienkową wiszącą z lustrem, dzięki której zyskasz dodatkową przestrzeń do przechowywania niezbędnych przyborów.

Nowoczesne regały do łazienki

W wielu łazienkach oprócz szafki łazienkowej znakomicie sprawdzi się regał łazienkowy zamknięty lub otwarty, który jest meblem prostym, ale przy tym bardzo uniwersalnym. Ustawiony w odpowiednim miejscu sprosta Twoim oczekiwaniom związanym z praktycznym aspektem użytkowania łazienki. Z kolei wielość kształtów i kolorów regałów łazienkowych umożliwia ich dopasowanie do wystroju każdego pomieszczenia i dopełnienie aranżacji łazienki zgodnie z Twoim gustem.
Regały są zróżnicowane pod względem wielkości i tym samym także liczby półek oraz pod względem materiału, z którego zostały wykonane i który powinniśmy dobrać stosownie do naszej łazienki. Regał łazienkowy drewniany pasuje zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i do nowoczesnych łazienek, zwłaszcza gdy wybraliśmy meble łazienkowe z drewnopodobnymi wstawkami. Regały metalowe oraz z tworzywa są uniwersalne, zaletą tych pierwszych jest stabilność konstrukcji, z kolei regały z tworzywa odznaczają się niewielką wagą.
Niewątpliwym atutem regałów jest możliwość funkcjonalnego wykorzystania dzięki nim całego pomieszczenia, co docenią zwłaszcza właściciele niedużych łazienek a także łazienek posiadających wnęki. Jeżeli ustawimy lub zamontujemy na ścianie w mniej lub bardziej wyeksponowanym miejscu nowoczesny regał łazienkowy, wybrane przez nas przedmioty codziennego użytku będziemy mieć zawsze pod ręką.

CLOSE
X
Add to cart