ANTONIO MEBLE

Jesteśmy młodą firmą rodzinną, która powstała w 2021 roku z inspiracji naszych rodziców oraz dziadków związanych z produkcją mebli od ponad 50 lat. Dzięki ich doświadczeniu poznaliśmy tajniki branży meblarskiej, dlatego potrafimy rzetelnie ocenić jakość i funkcjonalność oferowanych przez nas produktów.

Antosiowi, naszemu synkowi, firma zawdzięcza nazwę, a my – jego rodzice, na co dzień oddajemy się pasji poszukiwania pięknych i dobrze wykonanych mebli oraz pomagania w ich wyborze.

Nasze meble pochodzą przede wszystkim od uznanych polskich producentów, docenianych także przez kontrahentów zagranicznych. Mamy wiedzę o technologiach produkcji oraz o certyfikatach stosowanych w zakładach meblarskich, z którymi współpracujemy. Stale sprawdzamy, jak po wielu miesiącach użytkowania sprawują się sprzedane przez nas produkty, bo wiemy, że o naszym rozwoju decyduje zadowolenie naszych Klientów.

Znajdziesz u nas całą gamę mebli, zarówno do dużych, jak i małych pomieszczeń, dzięki którym estetycznie i funkcjonalnie urządzisz swoje mieszkanie. Proponujemy meble do salonu, sypialni pokoju dziecięcego i młodzieżowego, meble kuchenne oraz łazienkowe. Zostały one estetycznie zaprojektowane oraz  starannie wykonane z różnorodnych materiałów, są utrzymanymi w bogatej kolorystyce i  pasują  do  różnych  stylów urządzania wnętrz. 

Zapoznaj się z oferowanymi przez nas kolekcjami mebli i pojedynczymi meblami. Ponieważ sami jesteśmy użytkownikami mebli, będących w naszej ofercie, polecamy je z pełnym przekonaniem.

Jako sprzedawcy zapewniamy profesjonalną obsługę. Doradzimy, jakie meble wybrać i odpowiemy na Twoje pytania dotyczące szczegółów produktów. Zapewniamy darmową dostawę i współpracujemy z firmą spedycyjną, która dba,  aby Twoje meble dojechały w idealnym stanie i w uzgodnionym terminie.  

Dlaczego my?

Pomoc

Masz problemy z wyborem odpowiednich mebli dla swojego domu? Zadzwoń, chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Darmowa dostawa i zwrot

Darmowa dostawa na terenie całej Polski niezależnie od kwoty zamówienia.

14 dni na zwrot towaru

Masz prawo w ciągu 14 dni zwrócić zakupiony przez siebie towar niezależnie od przyczyny.

CLOSE
X
Add to cart